O wielkiej akcji szycia maseczek w zawierciańskim zakładzie poprawczym mówił dyrektor placówki Robert Kleszcz, wtorkowy Gość Dnia Radia Zawiercie. Rozmawiał Paweł Kmiecik.

Posłuchajcie wywiadu:

_

Dziś jest wtorek 31 marca, wschód słońca nastąpił o 06:21, zachód będzie miał miejsce o 19:12. Dzień potrwa 12 godzin i 51 minut.

_

SKRÓT INFORMACJI Z PORTALU ZAWIERCIANSKIE.PL

_

Ministerstwo zdrowia o 8:35 we wtorek 31 marca wydało kolejny komunikat o liczbie osób zakażonych koronawirusem w Polsce.

Więcej informacji: http://zawiercianskie.pl/koronawirus-informacje-z-powiatu-zawiercianskiego/koronawirus-27-nowych-zakazen-w-woj-slaskim/

Ministerstwo zdrowia o godzinie 20:03 w poniedziałek 30 marca wydało kolejny komunikat. Liczba osób zakażonych koronawirusem wzrosła w ciągu minionej doby z 1 862 do 2 055, a liczba osób zmarłych z 22 do 31.

Więcej informacji: http://zawiercianskie.pl/koronawirus-informacje-z-powiatu-zawiercianskiego/31-osob-zmarlo-2055-zakazen-koronawirusem-6-nowych-zachorowan-w-woj-slaskim-m-in-w-bytomiu-i-sosnowcu-oraz-powiatach-bielskim-czestochowskim-tarnogorskim-i-zywieckim/

_

Urząd Miasta i Gminy Szczekociny na swojej stronie internetowej poinformował o pierwszym przypadku koronawirusa na terenie gminy.

Więcej informacji: http://zawiercianskie.pl/koronawirus-informacje-z-powiatu-zawiercianskiego/pierwsze-zakazenie-koronawirusem-w-gminie-szczekociny/

Powiatowa Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Zawierciu wydała komunikat o liczbie osób poddanych kwarantannie i będących pod nadzorem epidemiologicznym.

Więcej informacji: http://zawiercianskie.pl/koronawirus-informacje-z-powiatu-zawiercianskiego/zawiercianski-sanepid-sytuacja-epidemiologiczna-w-powiecie-zawiercianskim-wzrost-osob-w-kwarantannie-z-46-na-56/

_

_

Written by:

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *