Tysiące osób uczestniczyło w Zawierciu w dotychczas dwóch – poniedziałkowym i środowym – protestach przeciwko wyrokowi Trybunału Konstytucyjnego. Piątkowym Gościem Dnia Radia Zawiercie był Sebastian Tomczak, koordynator wydarzeń. Rozmawiał Paweł Kmiecik.

Posłuchajcie wywiadu:

_

_

SKRÓT INFORMACJI Z PORTALU ZAWIERCIANSKIE.PL

_

Zakład Komunikacji Miejskiej w Zawierciu uruchomi na dzień Wszystkich Świętych dodatkowe linie autobusowe. Pozostałe będą kursować jak w dni wolne. W tym roku nie będzie bezpłatnych przejazdów autobusami ZKM.

Więcej informacji: http://zawiercianskie.pl/aktualnosci/zkm-zawiercie-na-1-listopada-bilety-wedlug-standardowej-taryfy-dwie-dodatkowe-linie-na-cmentarze-audiorozklad-jazdy/

_

Od połowy września ulica Piłsudskiego na odcinku od skrzyżowania z ul. Leśną do skrzyżowania z ul. Źródlaną jest wyłączona z ruchu. Prace drogowe prowadzone w tym miejscu zostały przerwane. Dlaczego?

Więcej informacji: http://zawiercianskie.pl/aktualnosci/wstrzymano-prace-drogowe-na-ul-pilsudskiego-w-zawierciu-powod-niezgodnosci-z-zalozeniami-w-dokumentacji-projektowej/

_

PK
redakcja@zawiercianskie.pl
redakcja@radiozawiercie.pl

30 października, 2020

4 Comments

 • Ktos

  30/10/2020

  Teraz “nienarzucajmy się kościołowi” , ale w poniedziałek to pierwszy krzyczał” j***ć kler”. I słownictwo krzyczane przez tego osobnika do tuby takie, że ucho odpada. Wstyd. I ciężko będzie mówił o prawach kobiet buahahababa

 • trg4gh

  30/10/2020

  Ty czerwony *********,teraz grzecznie

 • Kaja

  30/10/2020

  Ten pod nickiem Ktoś chyba nie rozumie przekazu , byłam na tym poniedziałkowym proteście i jakoś nie słyszałam aby ktokolwiek krzyczał je… kler , obudz sie człowieku i nie pisz bzdur !

 • dupak

  31/10/2020

  To jest redaktor naczelny przecież on słowa nie umie sklecić,upadek dziennikarstwa,byle łajza może teraz mówić że jest dziennikarzem.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *