Był pierwszym wicewojewodą śląskim, jest radnym powiatowym. I – jak mówi – dobrze mu z tym. Ostatnim Gościem Dnia Radia Zawiercie w 2019 roku był Stanisław Dąbrowa, pierwszy wicewojewoda śląski w latach 2007-2013 oraz radny Rady Powiatu Zawierciańskiego obecnej kadencji. Rozmawiał Paweł Kmiecik.

Posłuchajcie wywiadu:

Dziś jest wtorek 31 grudnia, ostatni dzień roku 2019, wschód słońca nastąpił o 07:43, zachód będzie miał miejsce o 15:46. Dzień potrwa dokładnie 8 godzin 3 minuty.

SKRÓT INFORMACJI Z PORTALU ZAWIERCIANSKIE.PL

W poniedziałek 30 grudnia odbyła się XVI Sesja Rady Powiatu Zawierciańskiego. Uczestniczyło w niej 21 radnych (nie było, Teresy Muchy-Popiel i Zbigniewa Roka), a także posłowie: Danuta Nowicka (PiS) oraz Rafał Adamczyk (SLD).

Więcej informacji: http://zawiercianskie.pl/aktualnosci/powiat-nie-uchwalil-budzetu-na-2020-rok-poniewaz-sesje-zwolano-o-2-dni-za-pozno-zdjecia-audio/

We wtorek 24 grudnia wojewoda śląski wydał rozstrzygnięcie nadzorcze o stwierdzeniu nieważności uchwały Rady Miejskiej w Zawierciu z dnia 20 listopada 2019 roku. Uchwała dotyczyła wyrażenia zgody przez radę na dyscyplinarne zwolnienie radnej Ewy Mićki z Rejonowego Przedsiębiorstwa Wodociągów i Kanalizacji w Zawierciu.

Więcej informacji: http://zawiercianskie.pl/aktualnosci/wojewoda-stwierdzil-niewaznosc-uchwaly-rady-miejskiej-w-sprawie-dyscyplinarnego-zwolnienia-radnej-ewy-micki/

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *