Zawiercianka Tatiana Cholewa ma możliwość wyjechania na kilkanaście dni do Stanów Zjednoczonych na naukę tańca alternatywnego. Link do zbiórki dostępny jest TUTAJ, a rozmowa Pawła Kmiecika poniżej.

Posłuchajcie wywiadu:

_

Dziś jest czwartek 5 marca, wschód słońca nastąpił o 06:18, zachód będzie miał miejsce o 17:29. Dzień potrwa 11 godzin i 11 minut.

SKRÓT INFORMACJI Z PORTALU ZAWIERCIANSKIE.PL

Również w środę 4 marca odbyło się spotkanie w Kroczycach w sprawie planów budowy linii kolejowych do mającego powstać Centralnego Portu Komunikacyjnego. W spotkaniu w Szkole Podstawowej przy ul. Sienkiewicza uczestniczył m.in. wójt gminy Stefan Pantak i łącznie 205 osób.

Więcej informacji: http://zawiercianskie.pl/aktualnosci/kroczyce-ponad-200-osob-przeciw-nowym-liniom-kolejowym-do-cpk-padl-pomysl-utworzenia-stowarzyszenia-przeciw-torom-na-jurze-zdjecia/

W środę 4 marca w sali narad Rady Miasta i Gminy Ogrodzieniec odbyło się spotkanie z mieszkańcami gminy na temat planów budowy nowych linii kolejowych w ramach połączeń do planowanego Centralnego Portu Komunikacyjnego, który ma powstać pod Warszawą.

Więcej informacji: http://zawiercianskie.pl/aktualnosci/gmina-ogrodzieniec-mieszkancy-przeciw-planom-budowy-nowych-linii-w-ramach-cpk-zdjecia/

_

W najbliższy piątek, 6 marca o godzinie 17, w Miejskim Ośrodku Kultury “Centrum” w Zawierciu (w sali nr 305) odbędzie się pierwsze z cyklu spotkań w ramach projektu “Pokolenia NaPrzeciw”.

Więcej informacji: http://zawiercianskie.pl/aktualnosci/zawiercianska-mlodziez-realizuje-projekt-pokolenia-naprzeciw-plakat/

Administracja Szpitala Powiatowego w Zawierciu w minionych dniach przeniosła się z budynku przy ul. Miodowej do budynku przy ul. Piłsudskiego 80. Dotychczasowy budynek administracji szpitala znajdował się obok oddziału chorób zakaźnych.

Więcej informacji: http://zawiercianskie.pl/aktualnosci/czesc-administracji-szpitala-przeniosla-sie-z-ul-miodowej-na-ul-pilsudskiego-przy-ul-miodowej-jest-oddzial-zakazny-na-wypadek-koniecznosci-przygotowania-kolejnych-pomieszczen-dla-pacjentow/

_

Written by:

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *