Do tej pory Zawiercie zawsze miało dwóch wiceprezydentów. Obecnie nie ma ani jednego. Czy to wyjątkowa sprawność menedżerska obecnego włodarza gminy czy błąd skutkujący mniejszymi możliwościami decyzyjnymi miasta? Między innymi o tym mówiła poniedziałkowa Gość Dnia Radia Zawiercie Teresa Mucha-Popiel, radna Rady Powiatu Zawierciańskiego obecnej kadencji i min. zastępca prezydenta Zawiercia Witolda Grima w latach 2017-2018. Rozmawiał Paweł Kmiecik.

Posłuchajcie wywiadu: 

Redakcja Mediów Zawierciańskich zwróciła się mailowo i smsowo w poniedziałek 27 stycznia 2020 roku o godzinie 9:58 do Urzędu Miejskiego w Zawierciu z informacją o możliwości publikacji komentarza prezydenta Zawiercia Łukasza Konarskiego do słów wypowiedzianych na jego temat przez poniedziałkowego Gościa Dnia Radia Zawiercie. Jak do tej pory nie skorzystano z tej możliwości.

Dziś jest poniedziałek 27 stycznia, wschód słońca nastąpił o 07:26, zachód będzie miał miejsce o 16:24. Dzień potrwa dokładnie 8 godzin i 58 minut.

SKRÓT INFORMACJI Z PORTALU ZAWIERCIANSKIE.PL

Kilka dni temu Klub Sportowy Viret CMC Zawiercie poinformował na swoim Facebooku o awansie drużyny juniorów do 1/16 finału mistrzostw Polski. Z kolei w sobotę seniorzy wygrali na wyjeździe z PGE VIVE II Kielce 30:22 (16:10).

Więcej informacji: http://zawiercianskie.pl/sport/viret-cmc-zawiercie-pewna-wygrana-w-kielcach-juniorzy-w-1-16-finalu-mistrzostw-polski-zdjecia/

Jak informuje portal silesia24.pl za Polską Agencją Prasową po godzinie 1 w nocy z soboty na niedzielę w jednym z domów jednorodzinnych we Włodowicach doszło do zatrucia czadem ze skutkiem śmiertelnym.

Więcej informacji: http://zawiercianskie.pl/powiat/smiertelne-zatrucie-czadem-we-wlodowicach/

W sobotę 26 stycznia po południu w Zawierciu-Kromołowie doszło do kolizji samochodu dostawczego ze słupem energetycznym.

Więcej informacji: http://zawiercianskie.pl/aktualnosci/zawiercie-kromolow-kierowca-auta-dostawczego-wjechal-w-slup-energetyczny-zdjecia/

W sobotę 25 stycznia w hali Ośrodka Sportu i Rekreacji przy ul. Blanowskiej 40 w Zawierciu odbył się mecz Aluronu Virtu CMC Zawiercie z Grupą Azoty ZAKSĄ Kędzierzyn-Koźle. Mecz zakończył się wynikiem 0:3 (20:25, 20:25, 20:25).

Więcej informacji: http://zawiercianskie.pl/sport/aluron-virtu-cmc-zawiercie-grupa-azoty-zaksa-kedzierzyn-kozle-03-komentarz-trenera-marka-lebedewa-zdjecia-audio/

27 stycznia, 2020

Written by:

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *