W sobotę 28 września w Siewierzu odbędzie się Międzypowiatowa Spartakiada Sportów Rekreacyjnych. O wydarzeniu opowiedział Tomasz Dzierżanowski, sekretarz powiatu zawierciańskiego i prezes Stowarzyszenia Przyjaciół Miasta i Gminy Siewierz. Rozmawiał Paweł Kmiecik.

Posłuchajcie rozmowy:

Dziś jest poniedziałek 16 września, wschód słońca nastąpił o 06:17, zachód będzie miał miejsce o 18:57. Dzień potrwa 12 godzin i 40 minut.

SKRÓT INFORMACJI Z PORTALU ZAWIERCIANSKIE.PL

Kapela Janicek składająca się z muzyków związanych z Jurą Krakowsko-Częstochowską prosi o finansowe wsparcie swojego nowego projektu – wydania studyjnego albumu.

Więcej informacji: http://zawiercianskie.pl/kultura/kapela-janicek-chce-wydac-plyte-i-promowac-jure-trwa-zbiorka-pieniedzy-wideo/

W niedzielę 15 września na placu przy Szkole Podstawowej nr 7 w Zawierciu-Borowym Polu odbył się piknik osiedlowy.

Więcej informacji: http://zawiercianskie.pl/aktualnosci/piknik-osiedla-borowe-pole-zdjecia/

Festiwal Muzyczny Artystów Nieprofesjonalnych „W Jurajskiej Zagrodzie” organizowany był po raz drugi przez Stowarzyszenie „Milian Orkiestra” przy współudziale Miejskiego Ośrodka Kultury „Centrum”.

Więcej informacji: http://zawiercianskie.pl/kultura/festiwal-muzyczny-artystow-nieprofesjonalnych-w-jurajskiej-zagrodzie-zdjecia/

16 września, 2019

Written by:

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *