“Wojna pokoleń od wielu wieków trwa…” – brzmiał tekst piosenki znanego polskiego serialu z lat 60. ubiegłego wieku. I tych międzypokoleniowych różnic dotyczy projekt “Pokolenia NaPrzeciw” uczniów II LO w Zawierciu. Poniedziałkowym Gościem Dnia Radia Zawiercie była koordynatorka projektu, Wiktoria Wójcik. Rozmawiał Paweł Kmiecik.

Posłuchajcie wywiadu:

_

Dziś jest poniedziałek 9 marca, wschód słońca nastąpił o 06:10, zachód będzie miał miejsce o 17:36. Dzień potrwa 11 godzin i 26 minut.

SKRÓT INFORMACJI Z PORTALU ZAWIERCIANSKIE.PL

W dniach 7-8 marca w hali Ośrodka Sportu i Rekreacji przy ul. Moniuszki w Zawierciu odbył się Finał Mistrzostwa Śląska Młodziczek.

Więcej informacji: http://zawiercianskie.pl/sport/zespol-mks-dwojka-zawiercie-wygral-final-mistrzostw-slaska-mlodziczek/

W niedzielę 8 marca, w Dzień Kobiet, w Miejskim Ośrodku Kultury w Łazach odbyły się dwa koncerty Męskiej Grupy Wokalnej “Trio Mio Amore”.

Więcej informacji: http://zawiercianskie.pl/powiat/koncert-trio-mio-amore-na-dzien-kobiet-w-lazach-zdjecia/

_

Po spotkaniu w sprawie planów budowy linii kolejowych do przyszłego Centralnego Portu Komunikacyjnego w Skarżycach (relacja ze spotkania dostępna TUTAJ) podobne spotkanie odbyło się w remizie OSP w Łośnicach. W spotkaniu uczestniczyli: prezydent Zawiercia Łukasz Konarski, Patryk Drabek, naczelnik Wydziału Komunikacji Społecznej Urzędu Miejskiego w Zawierciu, Aneta Reszka, naczelnik Wydziału Zagospodarowania Przestrzennego oraz Anita Czajkowska, naczelnik Wydziału Bezpieczeństwa i Zarządzania Kryzysowego.

Więcej informacji: http://zawiercianskie.pl/aktualnosci/spotkanie-losnice-o-budowie-nowej-linii-kolejowej-audio-zdjecia/

W sobotę 7 marca w remizie w Skarżycach odbyło się spotkanie dotyczące planów budowy nowych linii kolejowych w ramach mającego powstać Centralnego Portu Komunikacyjnego. W spotkaniu uczestniczyli m.in. prezydent Zawiercia Łukasz Konarski, radny Rady Miejskiej w Zawierciu Mariusz Golenia, Edyta Grzebieluch i Justyna Wesołowska (sołtys Skarżyc), a także Aneta Reszka, naczelnik Wydziału Zagospodarowania Przestrzennego oraz Patryk Drabek, naczelnik Wydziału Komunikacji Społecznej.

Więcej informacji: http://zawiercianskie.pl/aktualnosci/skarzyce-przeciw-nowym-liniom-kolejowym-jeden-z-mieszkancow-prosze-sobie-przypomniec-pod-berlinem-jest-ogromny-port-lotniczy-czeka-audio-zdjecia/

_

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *