Ciąg dalszy powyborczych komentarzy – piątkowym Gościem Dnia Radia Zawiercie był Poseł na Sejm RP Wojciech Saługa, nowy poseł z okręgu sosnowieckiego. Rozmawiał Paweł Kmiecik.

Posłuchajcie wywiadu:

Dziś jest piątek 18 października, wschód słońca nastąpił o 07:07, zachód będzie miał miejsce o 17:47. Dzień potrwa 10 godzin i 40 minut.

SKRÓT INFORMACJI Z PORTALU ZAWIERCIANSKIE.PL

W czwartek 10 października na parkingu przed Miejskim Ośrodkiem Kultury “Centrum” w Zawierciu odbył się protest przeciw kopalni. Na początku protestu mówiono o zamiarze założenia Stowarzyszenia “Kocham Jurę”. Jego organizatorzy podkreślają jednak, że nie mają nic wspólnego z “Kocham Jurę”, a administratorzy profilu na Facebooku o takiej nazwie zaprzeczają, że ma powstać stowarzyszenie.

Więcej informacji: http://zawiercianskie.pl/aktualnosci/spor-wsrod-wspoltworcow-nie-dla-kopalni-cynku-i-olowiu-na-jurze-stowarzyszenia-kocham-jure-nie-bedzie/

W niedzielę 20 października w godzinach od 16:00 do 19:00 w Miejskim Ośrodku Kultury “Centrum” w Zawierciu odbędzie się kolejny Jurajski Kiermasz Winylowy.

Więcej informacji: http://zawiercianskie.pl/aktualnosci/w-niedziele-v-jurajski-kiermasz-winylowy-plakat/

W sobotę 19 października w Zawierciu odbędzie się happening zorganizowany przez Pracownię Plastyczną TuART.

Więcej informacji: http://zawiercianskie.pl/kultura/happening-artystyczny-piekno-i-sztuka-plakat/

18 października, 2019

Written by:

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *