O żółwiach sprzed 215 milionów lat, bitwie o Zawiercie z 1945 roku oraz oprowadzaniu po Zawierciu Anthony’ego Jordana (australijskiego uczestniki Eurowizji Junior). Między innymi o tym mówił piątkowi Gość Dnia Radia Zawiercie – Zdzisław Kluźniak, regionalista z porębskiego Klubu Pasjonatów Historii Lokalnej. Rozmawiał Paweł Kmiecik.

Posłuchajcie wywiadu:

Dziś jest piątek 7 lutego, wschód słońca nastąpił o 07:10, zachód będzie miał miejsce o 16:43. Dzień potrwa 9 godzin i 33 minuty.

SKRÓT INFORMACJI Z PORTALU ZAWIERCIANSKIE.PL

Redakcja Mediów Zawierciańskich zaprosiła przedstawiciela firmy Rathdowney jako Gościa Dnia Radia Zawiercie. Firma nie przyjęła zaproszenia i zaoferowała mailową odpowiedź na zadane przez nas pytania.

Więcej informacji: http://zawiercianskie.pl/aktualnosci/komentarz-rathdowney-w-sprawie-masowych-protestow-przeciw-kopalni-stowarzyszenie-nie-dla-kopalni-wypowiedz-rathdowney-polska-brzmi-jak-prospekt-reklamowy/

W środę 5 lutego w Wojewódzkim Sądzie Administracyjnym w Gliwicach odczytano wyrok w sprawie, w której zaskarżono jedną z uchwał Zarządu Powiatu Zawierciańskiego.

Więcej informacji: http://zawiercianskie.pl/aktualnosci/zarzad-powiatu-zawiercianskiego-przegral-sprawe-w-wojewodzkim-sadzie-administracyjnym-w-gliwicach/

Biuro prasowe firmy Kaufland potwierdziło termin otwarcia sklepu przy ul. Sikorskiego w Zawierciu.

Więcej informacji: http://zawiercianskie.pl/aktualnosci/to-juz-pewne-otwarcie-kauflandu-27-lutego/

Written by:

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *