We wtorek 19 kwietnia o 12:00 na antenie Radia Zawiercie premiera nowego utworu zespołu “Młode Wilki”.

Punktualnie o 12:00 we wtorek 20 kwietnia na www.radiozawiercie.pl (odtwarzacz na dole strony) będzie można posłuchać nowego utworu zespołu “Młode Wilki” – “Bum, Bum, Bum”. Autorem słów i muzyki są Mateusz Detmer i Bartosz Wilk, aranżacja – Mateusz Detmer.

Formacja Młode Wilki, w składzie Wilk Bartek i Żebrowski Marcin pochodzi z pięknego, mazurskiego miasteczka Olsztynka. Swoją przygodę muzyczną zaczęła już w szkole podstawowej, gdzie swoimi skromnymi występami uświetniała niejedną szkolna akademię. Później festyny i zabawy w wiejskich świetlicach. Do dnia dzisiejszego bardzo często zapraszani są na wszelkiego rodzaju imprezy, tam gdzie potrzebna jest dobra, skoczna muzyka i nieoceniona fachowość sztuki konferansjerskiej. Od ponad 3 lat formacja Młode Wilki zaczęła tworzyć autorskie kawałki. Do dnia dzisiejszego ma ich na swoim koncie aż 15, wszystkie zawarte są na jej promocyjnej płycie, którą można pozyskać na koncertach i innych imprezach prowadzonych przez Młode Wilki. W ich utworach, już od pierwszych akordów da się wyczuć nietuzinkowość i fachowość muzyczną. Już od samego początku podjęli współpracę z czołowymi polskimi producentami muzyki dance i disco. Mowa m.in o Kamilu Miśkiewiczu (DJ Sequence) i Fabryce Przebojów – Łukaszu Sienickim i Marcinie Książaku – współtwórców takich hitów jak: „Mama Ostrzegała” zespołu Daj To Głośniej czy też „Mleczko” zespołu Top Girls. Ciężka praca popłaca, stąd też formacja Młode Wilki ma już na swoim koncie kilka autorskich koncertów, tych mniejszych i tych większych. Tak jak chłopcy z formacji Młode Wilki mówią:”…do każdego występu trzeba podejść z pełnym profesjonalizmem i szacunkiem do odbiorców”. Mowa tu chociażby o gościnnym występie na jednym z największych festiwali muzyki tanecznej w Iłowie „Wielkie Pożegnanie lata” w 2019 r. –

Młode Wilki wystąpili również w emitowanym przez telewizję polską talent show Disco Star prowadzonym przez samego lidera zespołu Boys Marcina Millera. Co prawda nie udało im się przejść do ścisłego finału ale ich występ i ich autorski utwór został wyemitowany w znanej stacji telewizji polskiej Polo Tv, co dla chłopaków była nie lada nagrodą. Ciężka praca i determinacja w tworzeniu coraz to fajniejszych kawałków powoli zaczęła przynosić oczekiwane rezultaty. Ich muzyczne produkcje, które można znaleźć w serwisie YouTube na kanale Młode Wilki Official, zostały zauważone i bardzo dobrze przyjęte przez słuchaczy. Świadczy o tym chociażby to, że są emitowane przez najpopularniejsze polskie muzyczne stacje telewizyjne, Disco Polo Music czy tez Power Tv. Determinacja, ambicja i zdolności jakie wykorzystują przy tworzeniu swoich produkcji da się zauważyć w ich najnowszym projekcie pt. „Biały Mercedes”. Utwór powstał we wcześniej wspomnianej Fabryce Przebojów. Ma iście „turbo” folkowe i dynamiczne brzmienie, które poderwie do tańca niejednego miłośnika raczej siedzącego trybu życia. Teledysk został zrealizowany w ich macierzystym przepięknym olsztyneckim skansenie, z pamiętną z filmu „Kołysanka” chatą w tle. Przepiękne dziewczyny o słowiańskiej urodzie, ubrane w ludowe spódniczki, klimat wiejskiego wesela, stare , rzadko spotykane motocykle i samochody oraz widok dawnej polskiej wsi ze zwierzętami tam żyjącymi pozwolą niejednemu żyjącemu w tamtych latach Polakowi powrócić do tamtych chwil i z utęsknieniem powspominać beztroskie czasy. Tego się nie da opisać, to trzeba zobaczyć, Młode Wilki i ich najnowsza propozycja „Biały Mercedes” już w serwisie You Tube na kanale Młode Wilki Official a niebawem w Telewizji Polskiej. Zapraszamy serdecznie.

PK
redakcja@zawiercianskie.pl

Zdjęcia: Zespół “Młode Wilki”

18 kwietnia, 2021

Written by:

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *